Главная >> Контакти

Контакти

Контакти. ТОВ Контакти і реквізити надані для публічного ознайомлення та оперативної зв'язку з відповідними службами нашого підприємства. Останнім часом почастішали випадки використання нашого імені в корисливих цілях з боку недобросовісних підприємців. У зв'язку з цим фактом звертаємо вашу увагу на те, що дистрибутор продовольчих товарів ТОВ «Агробуд Трейд» знаходиться строго по зазначеним на цій сторінці адресами і має такі контактні дані.

Вже кілька років, як наша компанія ТОВ «Агробуд Трейд» в прямому сенсі слова годує своїх дорогих клієнтів і споживачів. За своєю специфікою і в щоденній роботі ми віддаємо перевагу, звичайно, крупнооптовим корпоративним клієнтам і споживачам. Однак не слід вважати, що турботи дрібних рітейлерів — це не наша сторона діяльності. Контакти говорять про інше. Ми однаково цінуємо як представників великих торговельних мереж, так і власників невеликих і навіть маленьких продуктових магазинчиків. Однакову повагу ми проявляємо до всіх своїм клієнтам. Ми дуже цінуємо те, що ви також, як і ми прагнете до чогось більшого, розвиваєтеся і, крок за кроком, йдете вперед.
Відповідальність та уважність до кожного — це девіз нашої компанії. І ми будемо вдячні вам за відгуки, пропозиції, які ви можете надіслати на нашу «гарячу лінію».

Юридична адреса: 03187, Київ, пр-т Ак. Глушкова, 13 Б
Фактична адреса: 03187, Київ, пр-т Ак. Глушкова, 13 Б
Телефон відділу продажiв: (044) 223-33-57
Телефон відділу кадрів: (044) 223-33-64
Гаряча лінія: (044) 223-34-23
Факс: (044) 223-33-67
Електронна пошта: info@
Банківські реквізити: код ЕГРПОУ 31936089

Приїжджайте до нас в офіс для ділових переговорів, для проби і перегляду зразків нашої продукції. Телефонуйте та надсилайте нам свої зауваження, пропозиції та запитання. Наші менеджери із задоволенням і старанним терпінням дадуть відповідь на всі ваші питання і переконають вас у тому, що працюючи з нами, ви робите правильний вибір!

ООО "Агробуд Трейд"

03187, Київ, пр-т Ак. Глушкова, 13 Б

телефон: (044) 223-33-57

тел/факс: (044) 223-33-67

Новини

ООО "АгроБуд Трейд"

ТОВ "АгроБуд Трейд" - є дистриб’ютором торгової марки "Казкові ласощі", а так само таких відомих Турецьких брендів як Ulker і Halk. До Вашої уваги пропонуються якісні кондитерські вироби як вітчизняного виробництва, так і західних лідерів кондитерської індустрії.

Пошук по сайту