— АгроБуд Трейд — дистрибуція продуктів харчування

ТОВ «Агробуд Трейд» є дистриб'юторською компанією, і наша основна спеціалізація — це дистрибуція продуктів харчування, продаж, імпорт та експорт рибних консервів, соусів, горілки, цукерок, приправ і т. д. А також просування алкогольної та б/а продукції. ТОВ «Агробуд Трейд» пропонує високий рівень дистрибуції. Ми працюємо з відомими брендами та торгівельними марками за схемою великого опту, що гарантує низькі ціни при високій якості продуктів. Прямий рiвень охоплення — Київ, Київська область. Канали збуту: національні та регіональні мережі, лінійний роздріб, HoReCa, (більше 2-х тисяч контрагентів)...

Торгові марки

Наша місія

Місія компанії ТОВ «Агробуд Трейд» — забезпечення наших Клієнтів товарами найвищої якості в максимально стислі терміни за прийнятними цінами, що дозволяє нам йти по шляху завоювання лідируючих позицій в сегменті цільового ринку дистрибуції продуктів харчування. Ми завжди ставимо амбітні завдання для виконання самих насущних потреб наших клієнтів. Продовжуючи розпочату — ми завжди дивимося вперед, пізнаючи майбутнє!

Ми розробляємо індивідуальні пропозиції і самі гнучкі умови роботи з партнерами, в яких головним чином враховуються потреби та можливості наших Клієнтів. Компанія «Агробуд Трейд» завжди відкрита для контактів і готова до обговорення зустрічних пропозицій щодо подальшого взаємовигідного співробітництва.

ООО "Агробуд Трейд"

03187, Київ, пр-т Ак. Глушкова, 13 Б

телефон: (044) 223-33-57

тел/факс: (044) 223-33-67

Новини

ООО "АгроБуд Трейд"

ТОВ "АгроБуд Трейд" - є дистриб’ютором торгової марки "Казкові ласощі", а так само таких відомих Турецьких брендів як Ulker і Halk. До Вашої уваги пропонуються якісні кондитерські вироби як вітчизняного виробництва, так і західних лідерів кондитерської індустрії.

Пошук по сайту